+38(093)259-07-25

ст. метро «Пушкинская», выход к АПТЕКЕ 911,
ул. Гуданова 9/11

Лабораторія Millenium Контактна інформація:
Адреса лабораторії: Харків вул. Гуданова 9\11
Телефон:+38 (057) 755-32-96, Телефон:+38 (057) 700-32-96, Электронная почта: lab.millenium.kh@gmail.com

О компанії

О компанії

Лабораторія Міленіум на ринку медичних лабораторних послуг вже понад 17 років.

Відкрилася в 2002 році, чудово обладнана, досить потужна лабораторія на сьогоднішній день здійснює широкий комплекс різноманітних досліджень, необхідних у медичній практиці.

Висококваліфіковані лікарі – лаборанти вищої категорії, які пройшли спеціалізацію та удосконалення в академіях післядипломної освіти Харкова та Києва, щодня виробляють велику кількість клінічних, біохімічних, імунологічних, вірусологічних, гормональних та інших видів аналізів.

Так, наприклад, широко застосовується молекулярний метод ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція), що є в усьому світі «золотим стандартом» діагностики. Він дозволяє швидко і максимально точно діагностувати багато інфекційних захворювань, зокрема, інфекції, що передаються статевим шляхом. Бактеріологічне дослідження посівів із різних органів супроводжується визначенням чутливості до антибактеріальних препаратів. Важливість цього важко переоцінити.

Правильне лікування захворювань залоз внутрішньої секреції (щитовидна залоза, гіпофіз, яєчники, надниркові залози тощо) також багато в чому залежить від результатів гормональних досліджень.

Своєчасна діагностика передпухлинних станів і злоякісних пухлин здійснюється завдяки визначенню цілого ряду так званих онкомаркерів.

Спектр досліджень постійно розширюється і доповнюється. Впроваджуються нові високоінформативні та максимально достовірні методи. Для отримання результатів проведених досліджень за бажанням можна скористатися послугами електронної пошти. Це дуже зручно, зокрема для іногородніх пацієнтів, яких у нашій лабораторії щодня буває чимало. А про новини Міленіум можна дізнатись на сторінках нашого сайту.

 
Лабораторія «Міленіум»

Наші послуги

Коронавірус (SARS-CoV-2)

Подробнее

Гормональна діагностика

Подробнее

Онкомаркери

Анотації

Подробнее

Діагностика інфекційних захворювань

Подробнее

Паразитарні дослідження

Подробнее

Бактеріологічні дослідження

Подробнее

Імунологічні дослідження

Подробнее

Алергологічні дослідження

Подробнее

Біохімічні дослідження

Подробнее

Комплексні дослідження

Подробнее

Загальноклінічні дослідження

Подробнее

ВІРУСИ - NEW

Подробнее

Для вагітних

Подробнее